english bulterrier

DomovDomov  GalleryGallery  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

Share | 

Benbi - pomôžte.

Goto down 
AutorSpráva
Jan P.
puppy
puppy

Počet príspevkov : 6
Registration date : 01.04.2010

OdoslaťPredmet: Benbi - pomôžte.   So apríl 03, 2010 5:44 pm

Pokúšam sa teda do tetice a prosím o pomoc s umiestnením asi dvojročnej hnedo bielej fenky Bullteriera. Nemám vedomosti o PP. Avšak fenku je potrebé dať do dobrých rúk z dôvodu nevyhovujúceho umiestnenia a nedostatočnej starostlivosti po stránke hygienickej a výcvikovej. Majiteľ sa pokúša o umiestnenie no bezúspešne. Nakoľko tento problém prináša aj problém spolužitia susedov, prosím záujemcov o rýchlu reakciu na mail. adresu: jamaluvema@gmail.com. Majiteľ by požadoval len symbolickú odmenu za doposiaľ vynaložené výdaje. Fenka sa nachádza v okrese Košice-okolie. Prosím pomôžte, ide leto.Ďakujem. Jan P.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
marika27
adult
adult

Počet príspevkov : 68
Registration date : 30.09.2008

OdoslaťPredmet: Re: Benbi - pomôžte.   Ne apríl 11, 2010 4:07 pm

Podarilo sa niečo?
Marika
Návrat hore Goto down
Jan P.
puppy
puppy

OdoslaťPredmet: Re: Benbi - pomôžte.   Po apríl 12, 2010 2:29 pm

marika27 napísal:
Podarilo sa niečo?
Marika

Ďakujem za reakciu. Zatiaľ sa nik neozval. Pozn.: pri tej trojnásobne opakovanej snahe o pridanie témy som skomolil meno. Správne má byť: Bangi(Bendži ?)
Návrat hore Goto down
marika27
adult
adult

OdoslaťPredmet: Re: Benbi - pomôžte.   Po apríl 12, 2010 2:36 pm

Prosím pošlite mi viacej informácií o tej fenke - či je Vaša a ako je možné k nej sa dostať, eventuelne mi pošlite foto...skúsim niečo, i keď pri nevychovanom bulíkovi to býva ťažké.
whitepit@whitepit.eu

Marika
Návrat hore Goto down
Jan P.
puppy
puppy

OdoslaťPredmet: Re: Benbi - pomôžte.   Ut apríl 13, 2010 12:42 pm

Tak k predmetnej fenke: Tak ako som stroho opísal. Je to fenka, asi dvojročná-podľa vyjadrenia majiteľky-mojej susedy. Môžem to aj potvrdiť, nakoľko je hneď v susedstve a viem, kedy ju doniesli-so zámerom uchovnenia a vidinou zárobku. Neviem o tom , že by mala PP. Nakoľko majiteľ-ka má rodinné problémy, i keď sa vraj snažila o umietnenie fenky, nepodarilo sa jej to doposiaľ. Dôležitým problémom je však problém, ktorý vytvára táto zatvorená fenka je ten, že má obmedzený pohyb, nokoľko sa o ňu nemá kto postarať tak, aby s ňou čo i len pobehal, nie to ešte pocvičil. Je zatvorená v koterci, síce tichúčko, možno trpiac a pod pod seba špiniac... A tu je aj ten ďalší problém. Angažujem sa do tejto veci preto, že sám som mal v minulosti psov a tí mali u mňa " hotel"!!! Viem teda, ako sa má k tomuto tvorovi správať. Nakoľko v priestore, kde ja mám rekreačnú zónu na záhrade je v susedstve toto uväznené zviera, upozornil som majiteľa- ku, že si neprajem , aby ten pes bol v mojej blízkosti, nakoľko zápach po celom dvore a záhrade je neskutočný. Chápuc teda susedkin osobný problém s umiestnením, rozhodol som sa teda aj v osobnom záujme s jej súhlasom nájsť fenke nový domov. Ak sa nám to spoločne nepodarí, požiadam o odchyt a umiestnenie fenky cez úrady štátnej správy. Foto možno po dohode s majiteľkou urobím a zašlem. No nesľubujem. S pozdravom Ján P.
Ešte poznamenávam, že sa nachádza neďaleko Košíc.
Návrat hore Goto down
marika27
adult
adult

OdoslaťPredmet: Re: Benbi - pomôžte.   So apríl 17, 2010 10:07 pm

Dobry den,

snazim sa nieco vymysliet - ked budem mat nejake informacie, dam vediet. Hrozi tej sucke utratenie, ak sa nedostane do noveho domova? Ak ano, tak kolko dni zivota jej este zostava?
Marika
Návrat hore Goto down
Jan P.
puppy
puppy

OdoslaťPredmet: Marike B.   Št apríl 22, 2010 12:43 pm

Odpovedal som Vám mailom. JP
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Benbi - pomôžte.   

Návrat hore Goto down

Benbi - pomôžte.
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Bullterrier forum :: >inzercia :: Pomôžte-
Prejdi na: