english bulterrier

DomovDomov  GalleryGallery  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

Share | 

SPRAVODAJ 2/2009 - príprava

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Danibull
big dog
big dog

Počet príspevkov : 132
Registration date : 07.07.2008

OdoslaťPredmet: SPRAVODAJ 2/2009 - príprava   Ut august 11, 2009 5:26 pm

SPRAVODAJ 2/2009

- na prípravu ďalšieho čísla potrebujem hlavne fotky !!!
- pošlite mi prosím Vaše zahranične úspechy, venujem sa mnohým oblastiam kynológie a aj viacerým plemenám a nestíham si sám všetko vyhľadať, všetky rakúske,poľske výstavy a ...
- chcel by som celý zoznam členov, ich web stránky, mail, tel. čisla a mena jedincov + ich fotky a rodokmeňe. takže mi prosím každý z Vás kto ma záujem pošlite na môj mail danielhrezik@gmail.com správu ktora bude tieto informácie obsahovať! Platí to aj pre členov ktorý to beru ako samozrejmosť že ich poznám a myslia si že oni nemusia!!!!!

POZOR!!!
Pre správne spracovanie Spravodaja e nutné pre autora upraviť word text do .pdf! Nato je však nutné mať program ktorý word text upraví na .pdf a uloží to tak aby sa s tým už nedalo pracovať a grafikovi sa nič neposunie. Ale ja takýto program už nemám, ten ktorý som mal mi už nechce pracovať. Ak niekto takýto program má tak mi ho prosím zašlite. Tiež by som potreboval nieaky dobrý graficky program ako Corel, alebo niečo podobné. Ďakujem

Vaša redakcia:
Daniel Hrežík
danielhrežík@gmail.com
0915 311 521
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi

SPRAVODAJ 2/2009 - príprava
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Bullterrier forum :: >fórum :: Spravodaj-
Prejdi na: